Tábor

Srdečně zveme všechny děti na „Dětský rekondiční pobyt FIT“. Čekají vás sportovní a pohybové hry, výlety, táboření, koupání a spousta legrace. Chcete zažít něco nového uprostřed party dobrých kamarádů? Neváhejte a pojeďte s námi do Velkých Losin!

Základní informace
Rekondiční pobyt FIT, proběhne v penzionu FIT ve Velkých Losinách od 6. – 13. 8. 2016.
www.penzion-fit.cz

Organizující organizace:
Oblastní unie neslyšících Olomouc, z. s.
Jungmannova 972/25, 779 00 Olomouc – Hodolany, www.ounol.cz
a
Centrum služeb pro neslyšících a nedoslýchavé, o.p.s.
Střelniční 75/8, Ostrava 702 00, www.csnn.cz

Kontakt na hlavní organizátory pobytu:
Roman Hudec – 739 308 003
Svatava Panská – 773 621 650

Cena pobytu: 2990 Kč

Přihlášku předejte organizátorům nebo pošlete na adresu:
Oblastní unie neslyšících Olomouc, z. s.,
Jungmannova 972/25, 779 00 Olomouc – Hodolany

Částku za pobyt (2990 Kč) je nutné zaslat do 6. 7. 2015. Částku můžete zaplatit hotově na výše zmíněné adrese. Nebo převodem na účet.
Číslo účtu: 27-4181160297/0100    VS: 11111
Do poznámky napište jméno dítěte.

 

 

 


INTEGROVANÝ SPORTOVNÍ TÁBOR pro děti se sluchovým postižením se v roce 2015 uskutečnil ve dnech 18. – 25. července na Rusavě v krásném prostředí Hostýnských vrchů.

Sportovního tábora se zúčastnilo 25 dětí, pro které bylo připraveno mnoho aktivit, které nachystala skupina vedoucích. Tématem sportovního tábora byly sporty Deaflympiády, a to proto, abychom děti motivovali ke sportu a zároveň je naučili se v prostředí sportu chovat a najít ten správný sport pro sebe. Nabídka byla široká: atletika, míčové hry, střelba, cyklistika, plavání, ale byly zařazeny i lyžařské prvky. Jako novinka bylo seznámení s potápěním v bazénu a se základy sebeobrany.

Naplánováno bylo hodně soutěží a her, ale počasí nám dovolilo tento plán využít jen v dopoledních hodinách. Kvůli velkému horku jsme odpoledne s dětmi trávili na blízkém krásném koupališti, kde jsme využili tobogánu a skluzavek a dalších atrakcí na tomto koupališti. Teprve po večeři jsme s dětmi mohli hrát další hry a soutěže.

Na táboře byly děti spokojené, byl dostatek dobrého jídla, dodržován pitný režim, nepotkal nás žádný úraz. Děti poznaly nové kamarády, naučily se některým sportům, činnostem, ale i respektování druhého, slušnému chování k ostatním.

Vrátily se domů příjemně unavené, s novými zkušenostmi a se slibem od nás, že mohou očekávat další sportovní tábor v roce 2016.

SPORTOVNÍ TÁBOR BYL PODPOŘEN OLOMOUCKÝM KRAJEM.

logo-kraje-na-web

DĚKUJEME


tábor2015

Oblastní unie neslyšících Olomouc z.s. v rámci poskytování svých služeb zpracovává osobní údaje a řídí se zásadami ochrany těchto údajů, které vycházejí z platné legislativy ČR a EU.